Звернення до скептиків

Передовсім, закликаємо усіх, хто з недовірою відноситься до такого роду ініціатив, зважити, що “Команда” проекту передбачає можливість утворення “Наглядової ради”, а конструктивна критика – найкраще, що може зробити такі проекти ще кращими.

До когорти “скептиків”, мешканців острова-масиву, які з недовірою та осудом сприймають не те що зміни, а й будь-які натяки на трансформації, умовно можна віднести:

  • Нейтральних спостерігачів“. Русанівці, яким небайдужа ідея та її можливий розвиток, але ні підтримувати процес фінансово, ні брати участь в активностях – немає ні змоги, ні бажання.
  • Активних противників“. Ультраконсервативні острів’яни, які проти всіх ініціатив, адже вважають, що “усе й так добре” чи “що будь-яка ініціатива, зрештою закінчиться зловживанням, розчаруванням, обманом тощо”

Саме тому, необхідною складовою стартового опису проекту є і спеціальне звернення до скептиків. Передовсім, афоризм:

Не всі зміни на краще, але усі покращення — внаслідок змін

Тому, не кваптеся, формувати й утверджувати упереджене ставлення до “чергової” (насправді – ні) ідеї та/чи ініціативи і, в якості розминки, спробуйте дати собі відповіді на кілька риторичних запитань:

  1. Ви любите Русанівку?
  2. Які прояви може/повинна мати любов до Русанівки?
  3. Ви знаєте, що 60 років тому Русанівка була зразковим житловии масивом?
  4. Чи можете ви й зараз назвати Русанівку зразковою? В яких саме аспектах?
  5. Яка думка про острів-масив побутує у Ваших знайомих з інших районів?
  6. Ви би хотіли, щоб Русанівка стала знову зразковою?

В порядку запобігання упередженням, і для Вас, і для всіх інших – також світоглядно-філософського розуміння змісту й форм цього проекту у окремій публікації “Філософія нео-зразковості Русанівки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *